Yeşil Elmadağ Çalışmaları Devam Ediyor

Elmadağ Belediyesi, havaların ısınması ve yaz ayının yüzünü göstermesiyle birlikte, orta göbek ve refüjlere çiçek dikimi ile başladıkları çalışmalarını, yeşil alanların ve ortak kullanım alanlarının temizlenmesi ile devam ediyor.

Elmadağ Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından motorlu tırpanlarla yol kenarları, kaldırımlar, parklar, yeşil alanlar, orta refüjlerdeki, mezarlıklardaki otların temizliği yapılırken, çim biçme makinesiyle de yabani otlar biçilerek temizlik ve bakım çalışmaları ilçe genelinde hızla devam ediyor.

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın, “Havaların mevsim normallerine dönmesiyle birlikte çalışmalara hız kazandırdık. Bu amaçla ilçemizin değişik cadde ve sokaklarında temizlik ve düzenleme çalışmalarına başladık” diye konuştu.

Yeşil Elmadağ Çalışmaları Devam Ediyor

“Çalışmalarımız Planlı Programlı Bir Şekilde Devam Edecektir.”

Başkan Aşkın; İlçemizi modern, temiz, Şehircilik kriterlerin uygun, çağdaş bir kent görünümüne kavuşturmak için, temiz, bakımlı, fonksiyonel olarak halkımızın kullanımına sunulması maksadıyla hizmetlerimizi planlı ve programlı yürütülmesini sağlamak için çalışmalarımız devam etmektedir.” diye konuştu.

Yeşil Elmadağ Çalışmaları Devam Ediyor

Elmadağ Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Yorum yapın