Sincan’ın İç işleri Şoförler Odasında Toplandı

Sincan’ın İç İşlerinden sorumlu tüm makamları bugün Sincan Şoförler Odasında idi.

Peki neler konuşuldu. Ne kararlar alındı. Sorunların çözümüne nasıl ilerlenecek.

Trafikten güvenliğe kadar tüm konuları ele alındığı ziyarette İsa Yalçın “ev sahipliği yaptığımız için çok gururluyuz diyerek duygularını dile getirdi”. Toplantı da tüm konular enine boyuna konuşuldu.

Sincan Şoförler Odası Ziyaret

Sincan Kaymakamı Sn. Cengiz Ünsal; “Sincanımızın güzide topluluklarından olan Sincan Şoförler Odasını hem ziyaret ettik hem de sorunların çözümü hakkında istişarelerde bulunduk” dedi.

Sincan İlçe Emniyet Müdür Sn. Ali Koçer son derece verimli geçen bir ziyareti geride bıraktıklarını ve güzel sonuçlara birlikte ulaşacaklarına inandığını dile getirdi.

Sincan İlçe Jandarma Komutanı Sn. Ergin Ölmez “trafik ve güvenlik konularında her zaman halkımızın yanındayız. Bu konularda iş birliği yaptığımız Sincan Şoförler Odasına teşekkür ederim” dedi.

Sincan Kaymakamı Sn. Cengiz Ünsal Sincan Şoförler Odası Başkanı Sn. İsa Yalçın’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Ayrıca sonuç odaklı çalışmasından ötürü İsa Yalçın’ı tebrik etti.

Sincan Şoförler Odası Ziyaret

Sincan Şoförler Odası Başkanı Sn. İsa Yalçın bugün ki misafirlerimiz bizim başımızın tacıdır. Onlar olmadan biz olamayız. Trafikte ki en büyük destekçilerimizden ve güvenliğimizi sağlayan emniyet mensuplarını canı gönülden teşekkür ediyorum. Birlikte çalışıyoruz. Bunun için de bizler sürekli irtibat halindeyiz. Sorunların çözümü için derhal harekete geçiyoruz. Sağolsunlar değerli Kaymakamım, Emniyet Müdürüm ve Komutanım hiçbir zaman desteklerini esirgemiyorlar. Bir kez daha ziyaretleri ve bize verdikleri değerden dolayı esnafım ve sahsım adına teşekkür ediyorum.

İlerleyen zamanlarda ulaşacağımız toplantı detaylarını yine sizlerle paylaşacağız.

Sincan Şoförler Odası Ziyaret

Yorum yapın