Sincan Şoförler Odasından Bir İlk Daha

Sincan Şoförler Odası Türkiye’ye örnek olmaya devam ediyor. İsa Yalçın hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Yeni hizmet ise Tüm Türkiye’ye örnek olacak bir proje…

Sincan Şoförler Odası bünyesinde kurulan takip merkezi ile Sincan – Yenikent – Etimesgut – Temelli de bulunan toplamda 11 hatta hizmet veren 174 dolmuş anlık olarak takip ediliyor. Nerde durdu nereden gitti hangi yolu kullandı artık hepsi bilenecek. Hem şoförlerin hem de yolcuların güvenliği en üst seviyeye çıkarılacak.

Sincan Şoförler Odası Başkanı İsa Yalçın “yenilik ve hizmet etmek arzusu biran bile bizi bırakmıyor. Bu koltuğa otururken hizmet etmediğimiz, faydalı olmağımız gün bırakıp gideceğimi söylemiştim. Her güne başlarken nasıl bir hizmet yapabiliriz. Esnafımıza ve halkımıza nasıl faydalı olabilir diye düşünüyoruz. Esnaflarımızdan gelen geri bildirimler sonucunda tespit ettiğimiz sorunları birer birer giderirken. Yenilikleri de kazandırmaya devam ediyoruz. Yeni projemiz tüm esnafımıza ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun… Derdimi Esnafa Hizmet…”

Yorum yapın