Sincan Belediyespor Zorlu Maçtan Galip Ayrıldı

Sincan Belediyespor Bal Ligi karşılaşmasında lider Bartınspor ile karşı karşıya geldi. Bartınspor maça lider olarak çıkmıştı. Sincan Belediyespor ile arasında ki puan farkı 2 idi. Maç 15 Temmuz Birlik Stadyumunda Sincan Belediyespor’un ev sahipliğinde başladı. Maça istediğini gibi başlamayan ve geriye düşün Sincan ekibi daha sonrasında toparlanarak beklenen oyunu oynamaya başladı. Ancak hakem Sincan Belediyespor dan 1 oyuncuya kırmızı kart göstererek oyun dışına gönderdi. Sincan Belediyespor uzun süre 10 kişi ile oynadığı maçtan 2-1 lik müthiş bir geri dönüş ile galip ayrıldı.

Maça gelen çok sayıda taraftar Sincan ekibine son düdüğe kadar desteğini hiç bırakmadı. Tribünlerin tamamının dolu olduğu gözlenirken; karşılaşmayı Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, Sincan Şoförler Odası Başkanı İsa Yalçın izleyenler arasındaki yeri aldılar.

Bu hafta liderin el değiştirdiği bir hafta olarak dikkatleri üzerine çekti. Sincan Belediyespor ligin yeni lideri olarak haftaya başlayacak. Bal Liginde şampiyonluk heyecanı devam ediyor.

Sincan Belediyespor

Yorum yapın