Sincan Şoförler Odası Geleneksel Akşam Yemeği

Sincan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’ nca 16 Mayıs 2019 Perşembe günü, Sincan Armoni Park Düğün Salonundaki iftar programına Odaya bağlı olan Taksici, Minibüsçü, Servisçi, Kamyoncu ve Kamyonetçe esnaflarının yoğun katılımlarının  yanı sıra; T.B.M.M. Ak Parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, tüm siyasi partilerin ilçe Başkanları, yöneticileri, meclis üyeleri, Oda Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve Sincan’ nın protokolü katıldı.

Oda Başkanı İsa Yalçın selamlama konuşmasında, iftar programına katılan üyelere ve protokole katılımlarından dolayı teşekkür ettikten sonra, ramazan ayının rahmet ve bereket ayı olduğunu bu rahmet ve bereket ayında bizleri bu güzel iftar sofrasında buluşturan rabbime hamt ediyorum, sizin gibi yol arkadaşları nasip ettiği için rabbime de ayrıca şükür ediyorum diyen İsa Yalçın, insanların, hayalleri, idealleri ve yapmak istedikleri vardır, hayallerinin birinin de, birlik ve beraberlik içinde coşkulu böyle güzel iftar programları yapmak olduğunu bugünde üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz iftar programımızın onurunu, gururunu ve huzurunu yaşıyorum diyerek tüm misafirlere tekrar tekrar teşekkür etti.

Daha sonra Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan söz alarak Oda başkanı İsa Yalçın’ nın heyecanını coşkusunu ve çalışmalarını her zaman takdir ettiğini ve şoför esnafının her zaman yanında olduğunu belirtti. Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük katılımcıları selamladıktan sonra, şoför esnafının insanların namusunu, malını teslim ettiği güvenilir kişiler olduğunu belirterek böyle bir programa katılmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

T.B.M.M. Ak parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı ise, ülkemizin birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak bu tür programların buna katkı sağladığını, İsa Yalçın başkanın göreve gelmesiyle Sincan Şoförler Odasında gözle görülür bir değişim yaşandığı, çalışmalarının Ankara’ya ve Türkiye’ ye örnek olmakta olduğunu görüyor ve yakinen takip ettiklerini belirterek, Başkan İsa Yalçın’ ın sıcak kanlı, dürüst ve çalışkan kişiliğiyle bir çok başarılı işlere imza atacağını dile getirdi.

Yorum yapın