Serhat Oğuz ve Öğrenciler Binlerce Fidan Dikti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde Kahramankazan’da binlerce fidan toprakla buluşturuldu. Göreve geldikleri günden bu yana 25 bin fidanı toprakla buluşturduklarını söyleyen Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, öğrencilerle birlikte diktiği fidanlara can suyu verdi.

Kahramankazan Belediyesi ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü iş birliğiyle 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi. Kahramankazan Şehitler Ormanı’nda düzenlenen etkinlik kapsamında binlerce fidan toprakla buluşturuldu. Etkinlik kapsamında Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve ilçe protokolü öğrencilerle birlikte fidan dikti. Oğuz ve öğrenciler daha sonra burada diktikleri fidanlara can suyu verdi.

Kahramankazan Ağaçlandırma
Kahramankazan Ağaçlandırma

“25 bin fidan diktik”

Başkan Oğuz, böylesine anlamlı bir günde böylesine anlamlı bir etkinliği gerçekleştirmekten dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Göreve geldikleri günden bu yana 25 bin fidanı toprakla buluşturduklarını söyleyen Oğuz, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen Milli Ağaçlandırma Günü’nde toprakla buluşturduğumuz fidanlara gözümüz gibi bakacağız. Fidanlarımız doğaya can, insana nefes olacak. Fidanlarımız geleceğe nefes olacak. Bu anlamlı etkinliğe emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vizyon Haber Gazetesi internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kahramankazan Ağaçlandırma
Kahramankazan Ağaçlandırma

Yorum yapın