Saadet Partisi Ayaş İlçeden Köy Ziyaretleri

Saadet Partisi Ayaş İlçe

Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanlığı Köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanı Cengiz ZEYREK “Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Cengiz ZEYREK yapmış olduğu açıklamada şu görüşlere yer verdi ” Gelecek Seçimler İçin Değil Gelecek Nesiller İçin Çalışıyoruz inancıyla 31 Mart seçimlerinin hemen arkadasından Yeni Dönem çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.
Yeni dönem programımız çerçevesinde ziyaret etmiş olduğumuz köylerimizde öncelikle 31 Mart seçimlerinde göreve başlayan Muhtarlarımızı ziyaret ediyor ve Muhtarlarımıza DAVAM veya ERBAKAN adlı kitablarımızı hediye ediyor,köyümüzlerimiz ile alakalı fikir alışverişinde bulunuyoruz.Hemen arkasından gitmiş olduğumuz köyümüzde daha önce belirlemiş olduğumuz kişileri ziyaret ediyor,kahvehaneri dolaşıyor ve esnaflarımızı ziyaret ederek davamızı anlatmaya gayret ediyoruz.
Şunu açıkça ifade edelim ki gittiğimiz her yerde İnsanlarımız ‘Allah sizlerden razı olsun bizlerin derdini dinleyen,seçimler dışında bizleri ziyaret eden bi siz varsınız’ diyerek bizleri bağırlarına basıyorlar.
Bu hafta Başbereket,Ortabereket,Evci,Pınaryaka,Feruz,Çanıllı ve Bayat köylerimizi Ankara İl Başkan Yardımcılarımız ile ziyaret ettik.
Her geçen gün YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE, YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE ve YENİ BİR DÜNYA hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz ELHAMDÜLİLLAH.

Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanlığı

Yorum yapın