Kahramankazan Belediyesi Camileri Cuma Namazına Hazırlıyor

Kahramankazan Belediyesi, her cuma namazı öncesinde ilçe genelindeki 72 cami ve mescidi dezenfekte edip, temizleyerek cemaat için hazır hale getiriyor.

Kahramankazan’daki cami ve mescitleri düzenli olarak temizleyerek, dezenfekte eden ekipler, bu çalışmalarını her cuma namazı öncesinde de sürdürüyor. Cami ve mescitleri temizleyen ekipler, vatandaşların daha temiz ve ferah şekilde namazlarını kılmaları için duvarlar, halılar, kapı ve pencereler ile camların temizliğini en ince ayrıntısına kadar yapıyor. Ekipler ayrıca, camileri dezenfekte de ediyor. Ekipler bu kapsamda ilçedeki 72 cami ve mescidin temizliğini tamamlayarak buraları cuma namazı öncesinde cemaat için hazır hale getiriyor.

Kahramankazan Belediyesi
Kahramankazan Belediyesi

Temiz ve ferah ortam

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ekiplerin rutin şekilde camilerde ve mescitlerde temizlik ve dezenfekte çalışması yürüttüğünü belirterek, “Vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiği cuma namazlarını daha temiz, steril ve ferah bir ortamda kılmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Cami ve mescitlerimizi pırıl pırıl yapan ekiplerimiz, yoğun bir çalışma yaparak cuma namazları öncesinde camilerimizi cemaatimiz için hazır hale getiriyor” diye konuştu.

Vizyon Haber Gazetesi internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz

Kahramankazan Belediyesi
Kahramankazan Belediyesi

Yorum yapın