İsa Yalçın’dan Eşi Benzeri Görülmemiş Hizmet

Sincan Şoförler Odası Başkanı Sn. İsa Yalçın’ın her fırsatta hem sözlü olarak hem de icraat olarak esnafının yanında olduğunu, onların zorluklarını gidermeye, sorunlarını çözmeye, engelleri kaldırmaya ve onların daha iyi hizmet verebilmeleri için uygun ortam sağlamaya çalıştığını görüyoruz.

İsa Yalçın göreve geldiğini günden itibaren yolda kalan şoför esnafı için ücretsiz çekici hizmetini devam ettirdiklerini dile getirdi. Yolda kalan şoför esnafının ivedi bir şekilde kaldığı yerden alınıyor. Ve gitmesi gereken yere götürülüyor. Bu hizmet için şoför esnafından ücret talep edilmiyor. Tamamen Sincan Şoförler Odasına ait olan bu hizmet tüm esnaf tarafından beğeniliyor. 6 yıldır sıkıntı çekmediklerini dile getiriyorlar.

Röportajımız sırasında mikrofonlarımıza konuşan Oda Başkanı İsa Yalçın ise şunları dile getirdi; Biz bu koltukta oturduğumuz sürece her saniye esnafımızın iyiliği, rahatı, konforu ve varlığı için çalışacağız. Onların rahat olması tüm halkımızın rahat olması demektir. Biz onların sıkıntılarını gideriyoruz. Onlarda halkımıza daha iyi bir hizmet vermek için çabalıyorlar. Tüm gücümüz ile esnafımızın arkasında olduğumuzu bir kez daha sizin aracılığınızla söylemek isterim. Hizmetimize 6 yıl önce başlamıştık, hala devam ettiriyoruz. Yeni hizmetlerle de esnafımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz

Yorum yapın