İsa Yalçın’dan Ahmet Minder’e Ziyaret

Sincan Şoförler ve Esnaf Odası Başkanı İsa Yalçın hız kesmeden ziyaretlerine devam ediyor. Esnafı için her zaman elini taşın altına koyan ve sorunları çözmek için tüm makamları ziyaret etmeye devam ediyor. İsa Yalçın’ın son ziyareti Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Ahmet Minder…

İsa Yalçın hem şoför esnafının çözülmesi gereken sorunlar bazında hem de gelecekte karşısına çıkabilecek sorunların önceden önlem alınması konusunda görüşlerini ve çözümlerini dile getiren İsa Yalçın; makamımız oturma makamı değil ulaşım esnafının başkanı olarak yerimiz her zaman saha ve görevimiz her zaman hareket… Hareketsiz kalamayız esnafımın bir sorunu varken ben koltukta oturamam. Bunun için tüm Makamlara ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor. Sorunlarımızı birince ağızdan iletiyoruz. İnşallah Sn. Başkanımız da bize çok sıcak davrandı, samimi sohbetimiz oldu. Bizlere elinden geleni yapacağını ifade etti. Bizler de kendisine hem misafirperverliği için hem de bize zaman ayırdığı için çok teşekkür ederiz.

İsa Yalçın
İsa Yalçın

İsa Yalçın ayrıca şunları ekledi; ziyaretlerimiz devam edecek nerede bizi ilgilendiren bir problem varsa bizler onun çözümü için daima yollardayız. Esnafımız rahat olsun diye bir yerimizde durmuyoruz. Elimizi her zaman taşın altına koymaya hazırız. Tüm esnaf arkadaşlarıma bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim.

İsa Yalçın
İsa Yalçın

Yorum yapın