İsa Yalçın Adaylığını Açıkladı

Ben İsa Yalçın ; 1969 Ankara’nın Ayaş İlçesi Ortabereket Köyünde dünyaya geldim. Evliyim, ikisi kız, ikisi erkek olmak üzere 4 çocuk babasıyım. Teknik Lise ve Ön Lisans mezunuyum. 29 yıl minibüsçü olarak direksiyon başında çalıştım. 21 Ocak 2018 de yapılan Sincan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan seçimlerinde aday oldum. Hamdolsun esnafımızın büyük bir çoğunluğunun teveccühüyle başkan seçildim.

Yine aynı yıl Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Denetim Kurulu üyesi olarak seçildim. Üç yıldır sürdürdüğüm başkanlık görevimde, Rabbimin izniyle temsil ettiğim esnaflarımıza birçok hizmet üretme imkânı buldum.

İsa Yalçın Adaylığını Açıkladı
İsa Yalçın Adaylığını Açıkladı

Benim en büyük avantajım temsil ettiğim esnaflarımdan birisi olmamdır. Esnafın derdi nedir iyi bilenlerdenim. Gözden uzak olanın gönülden de uzak olacağına inanmış bir kardeşiniz olarak her zaman esnaflarımın yanında ve arasındayım. Benim en büyük idealim tüm esnaflarımız ile birlikte büyük bir aile oluşturmak. Derdiyle dertlenmek, hüznüyle hüzünlenmek, sevinciyle sevinmek, kültürümüze, geleneklerimize ve maneviyatımıza sahip çıkarak birlik ve beraberlik içinde hizmet edebilmektir.

Öncelikle siz çok kıymetli esnaflarımızdan gelen talep, sonrasında mevcudun hizmet sunumunda kişiye göre farklılıklar göstermesi ve devletimizin esnaflarımıza sunduğu destek amaçlı finans kaynaklarını hiçbir ayrım yapmadan tüm esnaflarımızın almasına aracılık etmek.  Ve bu imkânları daha avantajlı olarak esnaflarımıza sunmak için ilgili devlet büyüklerimize ulaşıp,  çok zor durumda olan esnaflarımıza bir nebzede olsun ekonomik olarak rahatlatmak için; öncelikle Rabbimin izni ve sizlerin destekleriyle, S.S Sincan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanlığına adayım.

Tek derdi faydalı olmak olan bir kardeşiniz olarak kendimi size, sizleri de Rabbime emanet ediyorum.

Tüm Esnaflarımıza hayırlı olması dileğiyle hepinizi saygı, sevgi ve hürmetle selamlıyorum.

İsa Yalçın

S.S Sincan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı

İsa Yalçın Adaylığını Açıkladı
İsa Yalçın Adaylığını Açıkladı
İsa Yalçın Adaylığını Açıkladı
İsa Yalçın Adaylığını Açıkladı

Yorum yapın