Elmadağ Mobil Uygulaması Hizmette

Çağın gerekliliği olan, hızla gelişen teknolojiyi yakalayan Elmadağ Belediyesi, yepyeni bir uygulamayı hayata geçirerek birçok hizmeti vatandaşlarıyla buluşturdu.

Nöbetçi eczanelere kolay ulaşıp, Fikrim var ile İlçe için yapılacak olan projelere katkıda bulunabilecek, vatandaşlar, Çek gönder sistemi ile istek talep ve şikâyetlerinin fotoğraflarını çektikten sonra tek bir dokunuşla Belediyenin ilgili birimine iletebilecek, en hızlı şekilde geri dönüş hizmeti alabilecekler. Düzenlenen anketlere katılarak Elmadağ için yapılacak olan çalışmalarda oy kullanabilecekler.

Elmadağ Mobil Uygulaması Hizmette

“Uzakları Yakına Getirdik”

Eczaneler, Hastaneler, bankalar, okullar hakkında verilere ve İlçe genelindeki Resmi kurumların bilgilerine ulaşabilecek, Belediye tarafından yapılan hizmetler ve projelerimiz hakkında güncel bilgilere erişebilecekler. Uzakta olsalar dahi,  Duyurular bölümünde ve vefat edenler bölümündeki bilgilerden istediği anda haberdar olabilecekler.

Ayrıca, Kuruluşundan bugüne kadar İlçemiz için hizmet eden Eski belediye başkanları, eski ve yeni meclis üyelerini görebilecek, Belediye Meclisimiz tarafından alınan Meclis Kararlarına, Muhtarlarımızın bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilecek,  belediye hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Elmadağ Mobil Uygulaması Hizmette

“Sizlere En İyi Hizmet Aşkıyla Hazırladık”

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Göreve geldiğimiz günden buyana, yaptığımız her hizmetin başında, halkımıza en iyi hizmet, maksimum fayda mantığıyla yaklaştık. Bu yaklaşımla, Vatandaşlarımızla iletişim gücünü daha da güçlendirmek, onların isteklerini hızlı ve etkili şekilde yanıt verebilmek, belediyeyi şeffaflaştırmak, yapılan hizmetlerde katılımcılığı artırmak için dijital ortamda yerimizi almak istedik. Mobil uygulamamızı, sizlere en iyi hizmet aşkıyla hazırladık.” dedi.

Elmadağ Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Yorum yapın