Elmadağ Belediyesi Kültür-Sanat ve Sporun Yanında

Elmadağ Belediyesi, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Kültür İşler Müdürlüğü bünyesinde, ücretsiz olarak hizmet sunan kurslarla, Elmadağlı vatandaşlarını birçok farklı alanda desteklemeye devam ediyor.

Elmadağ Belediyesi olarak Kültürel ve Sanatsal Faaliyetlere önem veriyoruz!

Tiyatro, Halk Oyunları, Seymen, Gitar, Bağlama ve Türk Halk Müziği Korosu Kursları olmak üzere ücretsiz olarak verilen Kültürel ve Sanatsal kurslardan, 7’den 70’e herkes faydalanabilmektedir. Kurslardan eğitim alan kursiyerler ise düzenlenen festival ve programlarda sahne alabilmektedirler.

Okçuluk

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “ Genç nesillerimize büyük önem veriyor, gençlerimizin sosyal ve sportif alanlarda da gelişimini destekliyoruz. Sportif kurslarımızda, futbolda, voleybolda, badmintonda lisanslı sporcular yetiştiriyor ve amatör müsabakalarda ilçemizi temsil etmelerini sağlıyoruz. Aynı zamanda satranç, okçuluk, boks, fitness, plates, step ve aerobik kurslarımızı da hizmetinize sunuyor, sosyal belediyeciliği sadece sosyal yardım olarak görmüyor, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışıyoruz.” dedi.

Halk Oyunları

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Toplumsal fayda odaklı, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri ön planda tutan modern belediyecilik anlayışı içerisinde hizmet sunan belediyemiz bünyesindeki tüm kurslarımızla, Elmadağlı vatandaşlarımızın tüm sosyal alanlarda, aktif, üretken ve başarılı bireyler olabilmelerini amaçlıyoruz. Sizler de kurslarımızda yer almak için Kültür Merkezi’mizden başvurunuzu yapabilir, kurslarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz” dedi.

Vizyon Haber Gazetesi internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Fitness
Futbol

Yorum yapın