Başkan Ertuğrul Çetin Yüreklere Dokunuyor

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Suriye’nin Tel Abyad ilçesindeki sivillere, ilçe halkı tarafından gönderilen insani yardımları ulaştırdı.

Başkan Ertuğrul Çetin Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinin karşısında Suriye topraklarında bulunan Tel Abyad’da sivillere temel ihtiyaç malzemelerini ulaştırdı.

Günün büyük bir çoğunluğunu Tel Abyad’daki çocuklarla bir arada geçiren Başkan Ertuğrul Çetin, minik kalplerin her biriyle ayrı ayrı ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.

Ertuğrul Çetin Yüreklere Dokunuyor

“Çocuklarımıza, Pursaklar’ın gönlü zengin, kalbi yumuşak insanlarından getirdiğimiz, yardım malzemelerini ulaştırdık”

Çocukların yüzlerinde oluşan en ufak tebessüme büyük önem verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; “Savaşın, gözyaşının, açlığın çocuklarına, Pursaklar’ın gönlü zengin, kalbi yumuşak insanlarından getirdiğimiz, yardım malzemelerini ulaştırdık. Her zorlukta işimizi kolaylaştıran AFAD İL Müdürümüz ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Tel Abyad’da gün boyu dağıtılan yardım çalışmalarında 7’den 70’e savaşın yıkıcı etkisine maruz kalan bölge halkı, büyük bir mutluluk yaşadı. 

Vizyon Haber Gazetesi internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum yapın