Murat Ercan Hafta Sonu Esnafı Ziyaret Etti

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan yoğun mesaisine hafta sonu da devam ediyor. Başkan Ercan mahalle mahalle dolaşıp vatandaşların şikayet ve taleplerini yerinde tespit ediyor, maske ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde esnaf ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

Murat Ercan Hafta Sonu Esnafı Ziyaret Etti

Başkan Ercan bu hafta sonunda Onur Caddesi, Lale Caddesi, Kutsal Sokak, Melek Sokak, Öncü Sokak, Meltem Sokak, Vatan ve Ankara Caddelerini gezdi. Esnafı ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Ercan yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Ercan, “Sincanımızın kıymetli esnafını ziyarete devam ediyoruz. Sokakta karşılaştığımız vatandaşlarımızla selamlaşarak, hasbihal ediyoruz. Her fırsatta esnafımız ve vatandaşlarımızla bir arada olmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğu bizim için çok önemli.  Bizlere zaman ayıran ve işyerlerinde misafir eden esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Murat Ercan Hafta Sonu Esnafı Ziyaret Etti

Başkan Ercan; esnaf ve vatandaş sohbetlerinde yeni normalleşme ile birlikte uyulması gereken sosyal mesafenin ve maske kullanımının önemine bir kez daha değinirken, yapımına başlanacak olan, devam eden ve tamamlamış projelere ilişkin de merak edilenleri yanıtladı. 

Başkan Ercan esnaf ziyaretlerinin ardından cübbesini giydi nikah törenlerinde mesaisine devam etti. Çiftlerin mutluluğuna da vesile oldu.

Murat Ercan Hafta Sonu Esnafı Ziyaret Etti

Sincan Haberlerini Görmek İçin Tıklayınız

Yorum yapın