Alper Taşdelen Çankaya’ya 7 Yeni Park Daha Geliyor

Alper Taşdelen: “7 yıldır durmadan ve yorulmadan çalışıyoruz, bundan sonra da yeni projelerimizi birbiri ardına halkımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz” 

Yaptığı yeni parklarla rekorlar kıran Çankaya Belediyesi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yapımı süren 7 yeni park da kısa süre içinde Çankaya halkının kullanımına sunulacak. 

Çankaya Belediyesi park yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Pandemi günleri dahil yıl boyunca ilçedeki uygun alanları park ve yeşil alana dönüştüren Çankaya Belediyesi, tamamlanan parkları birbiri ardına halkın hizmetine sunuyor. 

Geçtiğimiz günlerde Ankara’nın yeni Atatürk Orman Çiftliği olacak 750 bin metrekarelik “Bademlidere Kent Ormanı ve Parkı”nın ağaçlandırma törenini gerçekleştiren Çankaya Belediyesi, yılsonuna kadar 7 yeni parkı daha tamamlayacak. 

alper-tasdelen-cankaya
alper-tasdelen-cankaya

ARALIK AYINA KADAR AÇILMIŞ OLACAKLAR 

İlk olarak Kızılırmak Mahallesi’nde yapımı süren Eczacılar Anıt Parkı, 9 Ekim’de açılacak. 

13 Ekim’de Yaşamkent Mahallesi’nde yapımı süren 13 Ekim Başkent Parkı, 20 Ekim’de Yaşamkent Mahallesi Parkı hizmete sunulacak. Cevizlidere Ceyhun Atuf Kansu Caddesi üzerinde yapılan iki park 11 Kasım’da, Akpınar Mahallesi Parkı  2 Aralık’ta törenle açılacak. 

Aralık ayında temeli atılacak olan Mutlukent Mahallesi Parkı ise kısa sürede tamamlanarak halkın hizmetine sunulacak. Ankara’nın en yeşil ilçesi olan Çankaya, bu 7 yeni parkla birlikte 42 bin 781 metrekare daha yeşil alana kavuşmuş olacak. 

TAŞDELEN: “PROJELERİMİZİ HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ” 

Çankaya Belediyesi’nin durmadan ve yorulmadan hizmet üretmeye devam ettiğini belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, her yıl bir önceki yılın da üstüne koyarak yeni projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. İlçenin yeşil dokusuna büyük önem verdiklerini ifade eden Taşdelen; “Uygun arazilerimizi halkımızın mutlu ve eğlenceli vakit geçirmeleri için park yaparak değerlendiriyoruz. Bizim için önemli olan halkımızın mutluluğudur. 7 yıldır durmadan çalışıyoruz ve bundan sonra da yeni projelerimizi birbiri ardına hizmete sunmaya devam edeceğiz” dedi.   

alper-tasdelen-cankaya
alper-tasdelen-cankaya

Çankaya Haberleri İçin Tıklayınız

Bizi Takip Edin

NB Global Gayrimenkul Farkıyla Hayallerinizde ki eve sahip olabilirsiniz.
Sorgun/Yozgat – Gaziosmanpaşa/Ankara ve Gölbaşı/ Ankara’da ki dairelerimiz için iletişime geçebilirsiniz….
İLETİŞİM: 03122869132 – 05435418018
ADRES: Saray Fatih Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 21/A Pursaklar Ankara

Yorum yapın